Biz Kimiz


BİRİKİM İNŞAAT

2009 yılında Yasin Işık İnşaat ve Dönmez Yapı Grup tarafından kurulmuştur. Kalite ve Güveni kendisine ilke olarak benimsemiş, sektörde öncü olabilecek modern ve güvenli projeleri başarı ile hayata geçirmiştir. Güvenilir olma ilkesinden ödün vermeyen firmamız, zamanında ve eksiksiz teslim ettiği birçok konut dolayısıyla müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır.

Biz Kimiz


BİRİKİM İNŞAAT

BİRİKİM İNŞAAT, kaliteli ürünleri uygun fiyatla buluşturarak, üretimde, çağdaş teknolojik yenilikleri kullanarak, deneyimli uzman ekibiyle güvenli, konforlu konutlar inşa etmektedir. Kendini sürekli geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan bugüne başarıyla tamladığı projeleri ve halen inşası devam edenleri web. sayfasından inceleyebilirsiniz. İletişim bölümünde sorularınız ve ayrıntılı bilgi temini için hafta içi mesai saatleri içinde hizmetinizdedir.

Biz Kimiz


BİRİKİM İNŞAAT

- Adana bölgesinde yapı sektörünün önde gelen bir firması olarak; temeli insana ve doğaya saygı olan, bireylerin doğayla bağını koparmadan modernlikten üst düzeyde faydalanmasını sağlamak.

- Müşteri memnuniyeti, modern çağın küresel gelişimine uyum sağlayarak, ticari ve yaşam kültürümüzü sürekli olarak geliştirme ve iyileştirme çabası ile doğal yaşam alanlarıyla sizlere sunmak.